Informatie over KLJ

Wie?

KLJ Ledegem is een jeugdvereniging voor jongeren vanaf 16 jaar in Groot-Ledegem en omstreken.

Wat?

In KLJ Ledegem proberen we activiteiten samen te stellen die iedereen aanspreken. Sommigen quizzen graag, anderen doen liever ruigere sportactiviteiten buiten. We proberen daarom een zeer gevarieerd programma aan te bieden, zodat iedereen zich altijd goed kan amuseren! Tijdens de examenperiodes doen we het bewust wat rustiger aan, want we willen ook onze leden de beste slaagkansen gunnen.

Waar?

​KLJ Ledegem heeft haar eigen lokaal dat gelegen is in de Sint-Eloois-Winkelstraat 84B te Ledegem. Voor KLJ Ledegem is het zéér belangrijk dat ons lokaal een thuis vormt voor al onze leden, daarom hebben we onlangs geïnvesteerd in een volledige renovatie van het lokaal. Een eigen dj-corner, een grote bar, gezellige zithoekjes en een speelhoek mogen daarbij uiteraard niet ontbreken.

  

Wanneer?

KLJ organiseert tweewekelijks verschillende activiteiten voor haar leden, aan democratische prijzen. In de zomer kan het gebeuren dat we elke week een activiteit hebben, omdat ons gewest dan actiever is. Daarnaast organiseren wij ook ons jaarlijkse kamp (dat doorgaat in juli) en onze fuif "Teeltbal" (2e weekend augustus). KLJ Ledegem staat er voor gekend overal aanwezig te zijn; we zijn dus een zéér actieve vereniging. Meer informatie over al onze activiteiten kunt u terugvinden onder het tabblad 'Activiteiten'.

Kijk zeker onze promovideo hieronder